הערוץ ה 1 – חדשות השבת נימוסי השולחן של הישראלים. חודש החגים,הוא גם חודש הסעודות הגדולות. את הקלוריות כבר מזמן הפסקנו לספור,אבל מה על הנימוסים? נימוסי השולחן שלנו? אודי בצלאל נלווה אל מומחית לנימוסין והליכות, וחזר עם המדריך המלא לקראת ערב ראש השנה.  05.09.2015


מגזין דה מרקר – מוסף צעיר לנצח, דצמבר 2015.
רחל מנדלוביץ' מסבירה למה חשוב להתחיל במקלחת… הצלחה עסקית.רחל מנדלוביץ - דה מרקר. ההצלחה מתחילה במקלחת
להמשך קריאה. (עמוד 20-21)


מנחם טוקר מארח את רחל מנדלוביץ לקראת ראש השנה. רחל מנדלוביץ מתארחת בתוכנית של מנחם טוקר

התחלות חדשות, איך להתנהג ליד שולחן החג, מה להביא למארחים.
לצפייה (החל מ13:44)

 

 

 


רחל מנדלוביץ מתארחת אצל שי שטרן

האם ערבים בכלל אוהבים שוקולד?  שי שטרן מארח את רחל מנדלוביץ, בעקבות סרטון הטיסה לוורנה . מה הקשר בין שוקולד, יועצת נימוסים, קרבות רחוב וערבים?
לצפייה.


מגזין הורים וילדים – ספטמבר 2015.הורים וילדים
במגזין החודש הכל על ימי הולדת וגם כללי הנימוס לימי הולדת.
הזמנות, מתנות, שקיות הפתעה והכי חשוב להנות:) להמשך קריאה.


logo ישראל היום
שימו לב לידיים. טסים לחו"ל? חשוב לבדוק היטב את הנימוסים המקומיים
"תנועות הידיים או המחוות הישראליות החביבות עלולות להעביר מסר הפוך" להמשך קריאה.

רשת ג
דני שגיא רשת ג' – מארח את רחל מנדלוביץ, יועצת נימוסים ורקדנית.
שעה עם שירים, סיפורים, ריקודים ונימוסים.
19.07.2015.  להאזנה לתכנית.


 לרקlogo saloonaוד כל הדרך להצלחה העסקית – במפגשים עסקיים חשוב להתנהג על פי הקודים             הנכונים בכדי להצליח במפגש ו”לרקוד אל העסקה”. רחל מנדלוביץ’, שפיתחה שיטת             אימון שמשלבת ריקוד ועסקים, מאמינה שגם המנכ”ל הבכיר ביותר צריך להצטיין בריקוד זוגי. להמשך קריאה.


Clipboard02"ראוי שבישראל ילמדו את שפת הנימוסין. להבין שזה כלי להצלחה ולא רק ככלי חינוכי של מה מותר ומה אסור. נימוסין בארץ נתפסים כך שאם אני מנומס אז אני פרייר או חלש. האני מאמין שלי הוא שנימוסין הם עוצמה". להמשך קריאה.


mako_logo_neoללכת על עקבים את כבר יודעת?מסתבר שלא חשוב כמה כסף תשקיעי בהופעה החיצונית, אם לא תשבי זקוף מספיק או לא תלכי בצורה הנכונה על העקבים, כל ההשקעה שלך תרד לטמיון. בדיוק מהסיבה הזו רחל מנדלוביץ' מציעה לנערות לעבור לפני הנשף קורס מזורז לנימוסים והליכות. להמשך קריאה.


הארץ

רחל מנדלוביץ  גרה ברמת השרון עם ניר ובנותיהם: גילי ועדי.  פתחה את שיטת Dancing Manners, שיטה המשלבת ריקודים ונימוסים. "הרעיון מאחורי השם והשיטה מאפשר לכל אחד ואחת לחיות בסביבה נעימה יותר, מכבדת יותר, סביבה אדיבה, שיתופית המלאה בתנועה, בריקוד ובנימוס", היא מסבירה. להמשך קריאה.


Clipboard02  רחל מנדלוביץ עורכת מסיבות תה וריקודים סלונים ברמת השרון.  מלמדת כיצד ללחוץ את     היד נכון ואת נימוסי השולחן וההתנהגות הנאותים. במדינה חוצפנית וחסרת סבלנות,     מנדלוביץ היא ציפור  נדירה."אני משחזרת את העולם של פעם". להמשך קריאה.


עיתון מגוונים מרץ  2015ערוץ 2ערוץ 2 אברי גלעד והילה קורח - טקס התה