אטיקט חברתי מציג כלים וקודי התנהגות אשר באים לידי ביטוי במרחב החברתי, משפחתי, חתונות.

שם דגש עם חוויה נעימה ואיכותית מול הסובבים אותנו.

slider_social


Be a host

להיות מארחים במאה  ה 21 זה לא מה שאנו רגילים מפעם.
כולם רוצים להיות מארחים מרהיבים, נעימים ומוצלחים, היום אירוח יכול להיות מתוחכם, חשוב להשתמש ביצירתיות, ליצור אירוח מרהיב .להיות מארחים ספקטקולרים זה משהו שתמיד יזכרו. הכוונה היא ביכולת להנעים את זמנם של האורחים לכן תכנון, מחשבה והבנת תפקידם של המארחים הינם חיוניים לאירוח מוצלח. מהו תפקידם של המארחים? מה צריך בכדי ליצור אירוח נעים ומוצלח?


Be a guest

לאורחים תפקיד חשוב באירוע אליו הם הוזמנו. הרבה מתוך הצלחה של אירוע מתחיל אצל המארחת אולם האירוע מושפע הרבה מהתנהלותם של האורחים. התנהלות לא נכונה של אורח אחד יכולה להחריב ערב שלם שהושקעה בו הרבה מחשבה. מהי ההתנהגות הנכונה כאשר מוזמנים לאירוע? האם ישנה התנהלות אחרת באירוע חברתי או עסקי? רוצים להיות האורחים הכי כיפים שיש בכדי שיזמינו אתכם שוב.


Be communicative

אנשים מול אנשים. יחסים בינאישים הם המפתח להצלחה ביצירת קשרים.  תקשורת בינאישית חשובה להתנהלות בירה החברתית, מול בני הזוג, בתוך המשפחה וכאשר אנו נפגשים עם מכרים שונים באירועים חברתיים. איך נכון לשוחח עם אנשים שונים, איך עושים 'סמול טוק', איך נפרדים לשלום. איך מעבירים מסרים לאנשים שאנו אוהבים בלי לפגוע בהם.


Be British – Have tea

חוגגות משהו מיוחד? נפגשות בכיף? מפגש תה – מפגש ייחודי עם אווירה מיוחדת, מוזיקה אוכל טעים ושתיה. מפגש אלגנטי  – טקס התה מאופיין בעדינות, במזיגה, בשתייה, בהכנות, בריקודים,  בהנאה גדולה ומתאימים לכל הגילאים.


Be a lady

בעידן העמוס ומהיר, בו אנו חיים, עידן הוואטסאפים, המדיה, האינטרנט, לעיתים קל לשכוח את החשיבות של אדיבות, כבוד, התחשבות ושלא נדבר כלל על אצילות או אלגנטיות. אנו יוצאים מהר מהבית בכפכפים, גם אם לבשנו שמלה יפה וחגיגית, או גינס וחולצה לבנה לאירוע חשוב  הגיע הזמן להעיז, להעיז להיות מנומסים, להעיז להיות ליידי. לדעת כיצד לשאת את הגוף בצורה מושכלת. לשדר תדמית מרשימה, אצילית ואלגנטית ביחד עם נשיות רכה ועוצמה. זה הזמן להפעיל את הקסם.


Be a gentleman

גברים התוכנית הזו היא בדיוק בשבילכם. עידן הגנטלמניות חוזר ובגדול.

גברים המודעים לשפת הגוף שלהם, לסגנון האישי שלהם,  יזכו לכך שאנשים ירצו להיות סביבם ולהתחבר עימם בפן העסקי והחברתי. אל נשכח שנשים אוהבות גבר שיודע להתנהל, לשדר אמינות במראה, בדיבור, בהליכה – ג'נטלמן אמיתי. אם אתם מרגישים שברצונכם לרכוש כלים מעשיים שיעזרו לכם להצנהל נכון מול נשים וגם מול גברים אחרים, הגעתם למקום הנכון. תעיזו לשדרג את עצמכם, זה קל.


Be social

אפשרו לעצמכם ליצור חיים חברתיים ונעימים אשר יובילו אתכם להצלחה. צרו שינוי, צרו מעגלים של אנשים סביבכם. צרו רשת חברתית. התנהלות חברתית והתנהלות עסקית הן התנהגויות השזורות זו בזו הרבה פעמים. בעולם של ימינו בו יש גלישה של העולם העסקי לעולום החברתי הבנת השפה החברתית והעסקית חיונית להצלחה של מערכות יחסים. חשוב לדעת כיצד ליצור קשרים, איך היות נעימים וחברתיים. רוצים לשפר את היחסים הבינאישיים שלכם בחברה, בואו נדבר על זה.


Be boutique

בחרתם להיות עסק קטן ובוטיקי?. אתם בעלי אופי מיוחד? מהי תרבות הבוטיק?  יחס אישי? מוצר ייחודי?  כאשר יוצרים עסק קטן בוטיק, ישנה חשיבות רבה למיתוג נכון בכדי לשמראת נייחודיות של ותו מוצר המוצע ללקוחות. בין אם מדובר בחנות יין, מסעדה, מלון בוטיק, מעדינה. ישנה חשיבות רבה יותר לתדמית של החברה, לשירות הניתן לתחושה ולאוירה אותה חווה הלקוח. כל הטיפים ורזי השפה הבוטיקית הם כלים אשר יעניקו לעסק הפרטי שלכם את אותה מעטפת שעסק בוטיק צריך. למרכיב הסודי של העסק שלכם, לחצו כאן ליצירת קשר.


Have poise

נוכחות, עוצמה ויציבה. שפת הגוף שלנו והתדמית האישית שלנו מושפעת רבות מהיכולות שלנו לשאת את הגוף בליכה, בישיבה ובעמידה. הגוף הוא הכלי המרכזי עימו אנו עובדים בכל רגע נתון במהלך היום. בין אם אנו עייפים, חוששים, מתרגשים ישנם כלים אשר עוזרים לנו לשדר תדמית חיבוית ובטוחה. תרגול, אימון וחיזוק יובילו להצלחה.


Have table manners

" איזה מזלג להשתמש?", "איך אוכלים את זה?", "באיזו כוס להשתמש?"

מטרת האכילה המשותפת היא חוויה והנאה. חוויה הנובעת מאוכל טעים, שיחה זורמת, אוירה נעימה, ושירות טוב.

מאז ומתמיד לאכילה משותפת היתה משמעות חברתית, משפחתית ומסורתית. נימוסי שולחן יכולים להעיד על הסגנון האישי של כל אחד ואחת מאיתנו, יש להם תפקיד חשוב ביצירת רושם חיובי. הרעיון הכללי של הנימוסים הוא לגרום לך להרגיש בנוח. מיומנות זו באה לידי ביטוי בהמון הזדמנויות בחיינו ביום יום: בפגישה עסקית, בפגישה חברתית, בחגים ובארוחות משפחתיות. נימוסי אכילה הם אומנות ומומחיות בלהעניק לאחרים תחושה נעימה. כשהחוויה נהדרת ונעימה, הארוחה תהיה מוצלחת.

למה זה חשוב?

הגברת המודעות והנוחות האינדיבידואלית ליד השולחן בעת הארוחה.

הגברת ידע והכרות עם אכילה עסקית וחברתית מקובלת עם קודי ההתנהגות המקובלים.

לחזק את היכולת לאינטראקציה, וליצירת קשרים, עם קבוצות אנשים שונות במצבים שונים הכוללים אכילה.

להזמנת הדרכה בנושא נימוסי שולחן צרו קשר.