ייעוץ אישי »

one on one be unique
רכשו את ידע וכישורים לחיים האישיים והעסקיים בייעוץ אישי. ייעוץ ואימון אישי עם רחל מנדלוביץ, מועבר כחוויה מעצימה וכנה, לקבל את הכלים שצריך בכדי ליצור את הייחודיות שבך עם ביטחון ונוכחות – את/ה במיטבך.


 

סדנאות וסמינרים »

הסדנאות חושפות את המשתתפים לכלים התנהגותיים בזירה העסקית, הפרזנטציה האישית, איך שומרים על היצירתיות במרחב העסקי. מהם הסודות להנעת עובדים. הסדנאות משפיעות ויוצרות פריצת דרך לא רק בעבודה אלא בחיים בכלל באמצעות יישום של קודים של התנהגות בסיסיים חיוניים להצלחה עסקית ואישית. תוך כדי הצגה של דרכי הסתכלות חדשים ושונים למצבים עסקיים והתנהגותיים בעבודה ובחיים.


 

הרצאות »

רחל מנדלוביץ מעבירה הרצאות ואירועים סוחפים, מלאי אנרגיה, מעוררי השראה ומהנים, תוך תשומת לב להקשבה, דגש על ביטחון עצמי, הבנה של מרחב אישי, בניית אמון במערכות יחסים, שימוש נכון בגוף ככלי מרכזי עימו אנו עובדים, הבנה ושימוש נכון בשפת גוף, יציבה, הליכה ונוכחות. ההצאות פונות לקהל עסקי, בעולם הגלובלי בו אנו חיים בו אנו מחפשים דרכים ייצירתיות להניע את העובדים, לגרום להם לחשוב מחוץ לקופסה, להיות בעלי תעוזה בכדי להצליח.


 

ארוחות מודרכת »

נימוסי שולחן –מאז ומתמיד לאכילה משותפת היתה משמעות חברתית, משפחתית ומסורתית. נימוסי שולחן יכולים להעיד על הסגנון האישי של כל אחד ואחת מאיתנו, יש להם תפקיד חשוב ביצירת רושם חיובי.


 

EBOOKS »

בקרוב – coming soon
מדריכים והדרכות עם טיפים והסברים לגבי ההתנהלות הנכונה בסיטואציות שונות.