תגידו, מה דעתכם לנסות משהו חדש לקראת השנה החדשה? להעיז? משהו שעדיין לא עשיתם בעבר? מה לגבי תחביב חדש? למשל ריקוד?

אני בעד, תנסו וגלו. גלו מה ריקוד מעניק לכם. נכון שלעיתים התנסות בדבר מה חדש עלולה לדרוש מאיתנו לצאת מאיזור הנוחות שלנו, לחוות דברים חדשים, להיחשף, להעז. אבל נו, אז מה, תנו לעצמכם לנסות, לכבוד השנה החדשה.

ריקוד מכיל בתוכו כל כך הרבה תחומים, זוהי הזדמנות נפלאה להתאמן ולתרגל אדיבות, נדיבות וכבוד הדדי, וגם לשרוף קלוריות.

אז מה תגלו אם רק תאפשרו לעצמכם להתנסות?

1. חיבור בין אנשים – אדיבות, סבר פנים וטוב לב. אנשים רוקדים הם אנשים מאושרים יותר ולכן יהיו אנשים נעימים יותר, מה שיוביל לתקשורת בינאישית חיובית ונעימה.בריקוד, ובריקוד הזוגי בפרט,  ישנה הזדמנות להתאמן על עצמאיות, על חיבור לקבוצה ולשותפים בה. עובדים על יצירת כימיה, על השריית אוירה נעימה ויצירת סביבה נעימה לכלל המשתתפים.

2.הזדהות – אפשרות להזדהות ותרגול של השתקפות עם השותפים לריקוד.  בכל מפגש בחיינו קיימת השתקפות למעשינו, כמה חשוב להיות בטוב. בריקוד אנו מתרגלים הקשבה לאחר, חשים מה הצד השני מרגיש, וגם מה עלי לעשות כדי להצליח ביחד בריקוד הזוגי. שיתוף הפעולה, ההקשבה וההשקתפות יבואו לידי ביטוי בהצלחה ובהנאה בריקוד.

3.חברים – רוצים ליצור קשרים חברתיים? תתחילו לרקוד. הזדמנות לעשות נטוורקינג על הרחבה ומחוצה לה. תרגישו נוח עם הגוף, חייכו והקסם יתחיל.

4. להרגיש טוב – ריקוד מעלה את הביטחון העצמי והערכה העצמית. עוזר לפתח חשיבה חיובית, ולהרגיש נוח עם הגוף. אנשים המרגישים טוב עם עצמם יצרו קשר עין, יתלבשו ויהיו מטופחים יותר.

רגע לפני החג, לפני השנה החדשה, אני מאחלת לכם לרקוד לאדיבות, לרקוד לנימוס, לרקוד להנאה, לרקוד לשנה החדשה.

שנה טובה.

Couple dancing